Renova Evleri;
İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy ile Ümraniye ilçelerinin birleştiği bir lokasyon olan Madenler mevkiinde hayata geçmiş olan Renova Evleri, Çekmeköy Metro durağına 5 Dakika yürüme mesafesinde, Şile Otoyolu, Toplu taşıma alternatifleri, Alışveriş Merkezleri, Sağlık Merkezleri, Sancaktepe İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çekmeköy Devlet Hastanesi, Sancaktepe Bölge Hastanesi ve bir çok özel Hastane, Özel ve Devlet okulları olmak üzere çok sayıda eğitim kurumu ise projenin hemen yanı başında.

5 Dakika yürüme mesafesinde bulunan Şile otoyolu ile tüm köprülere ulaşım çok kolay. Sabiha Gökçen Havalimanı ise sadece 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Adres: Madenler Mahallesi, Kurukaya Sokak Şht. Ünal Kalafat Cd. No:14 Ümraniye - İstanbul Telefon: 444 5 639 Email: info@ismailogluyapi.com.tr


İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy ile Ümraniye ilçelerinin birleştiği bir lokasyon olan Madenler mevkiinde hayata geçmiş olan proje 4.869 m2 arazi üzerine konumlanan Renova Evleri’nde, 9 katlı 4 adet blokta, toplamda 140 adet daire bulunmaktadır. Proje daire tipleri 2+1 normal kat, 3+1 normal kat planlarından oluşmaktadır.

24 Saat güvenlik personelleri ve güvenlik kameraları, şifreli bina giriş kapıları ile korunan projede çocuklar için oyun parkı, Kamelya, her daireye 1 adet kendisine tahsisli otopark alanı ve özenle hazırlanmış peysaj alanları bulunmaktadır.

Avantajlı fiyatlarımıza ulaşmak için 444 5 639 veya 0 850 279 99 07 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

İsmailoğlu Yapı ile ilgili bilgilendirmelerden Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?