Hakkımızda

Şirketimiz, 2009 yılında girdiği inşaat sektörüne İSMAİLOĞLU MÜHENDİSLİK TAAHHÜT YAPI İNŞAAT TİCARET LTD.ŞTİ. olarak yoluna devam etmektedir.

Yıllardır edindiği sektörel birikimi, konut projelerinde ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için sizlerin hizmetine sunmaktadır. İSMAİLOĞLU YAPI; tüm ticari gayrimenkullerin, özellikli ve markalı konutların geliştirilmesinde uzman kadrosu ile hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bugüne kadar İSMAİLOĞLU YAPI, dünyadaki gelişmeleri hizmetlerine yansıtan, çağdaş, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren firmamız, müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Köklü geçmişimizden aldığımız güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımızı koruyarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yeniliklerimizle, Türkiye´de üretim yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Daima daha ileriye gitmeyi, daha kaliteliye ulaşabilmeyi hedef edinen firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız işlerimizdir. İSMAİLOĞLU YAPI, bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.

Vizyon,Misyon

Misyonumuz

Müşteri odaklı olmak, müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak, sadelik, samimiyet, dürüstlük-güvenilirlik, insanlara ve çevreye saygı.

Vizyonumuz

Şirketimiz, tüm gayrimenkul projelerini, hak ettikleri kalitede ve en ideal halleriyle; toprak seviyesinden son kullanıcıya ulaşana kadar evrelerini; hatasız iş anlayışı ve tüm ahlaki değerlere sadık kalarak hayata geçirir. Yerli ve yabancı yatırımcılar için gayrimenkul geliştirme ve gayrimenkule değer kazandırma konusunda; alanın en iyi ve tercih edilen firmalardan biri olmaktır.
Şirketlerimiz

1980 yılında ticari hayata atılan Mehmet GÜLTEPE, aşağıda belirtilen firmaların denetim ve yönetimini günümüze kadar devam ettirmektedir.

Günsan Trafik

Günsan Trafik, Elektrik, İnşaat ve Mühendislik iş hayatına 1985 tarihinde reflektif malzeme ithalatıyla başlamıştır. Girişimci vizyonu ve başarıya odaklanmış misyonu ile bu sektörde var olan lider firmalar arasında seçkin yerini almıştır. Firmamız 1997 yılında Standart Trafik Levhaları ve Alüminyum Yön Bilgi Panelleri gibi ürünlerle profesyonel üretim sürecine girmiştir. Üretim Tesisimiz 3.000 m2 kapalı alanı kapsamaktadır. Şirketimiz; 4 mühendis, 3 tekniker, 4 teknisyen ve 60 sürekli personeli ile trafik işaret levhalarının tasarımından imalat ve montajına kadar birçok projeye imza atmıştır.

Firmamız trafik ile ilgili her türlü ekipman, kurulum, sivil ve kamu güvenliği için gerekli ürünlerin ithalatı, montajı ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye’de bir ilke imza atarak ISO 9001 belgesi almış ve üretim standartlarını muhafaza etmeyi ön plana çıkarmıştır. Yurt dışı piyasasına açılarak ihracat hamlesini gerçekleştirmiş ve şirket standartlarını yurt dışında sorumluluk alacak seviyeye getirmek için personelinin eğitimini ön plana çıkarmıştır. Ürettiğimiz mamuller başta Karayolları ve Büyükşehir Belediyeleri olmak üzere farklı Kamu ve Özel kurumlarda beğeniyle ilgi toplamaktadır.

İsmailoğlu Gayrimenkul

Anadolu Yakasının Yükselen Trendi Kurtköy'de, Dumankaya İnşaat tarafından 1436 daire olarak hayata geçirilen Dumankaya Trend Residence'da arsa sahibi olarak hak sahibi olduğu 450 dairenin tamamı satılmıştır.

Gültepe Petrol

Gültepe Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1999 yılında İstanbul Ümraniye'de kurulmuştur..

İsmailoğlu Yapı ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra açık pozisyonlar doğrultusunda değerlendirilecektir.

Dosya Seç
CV'niz maksimum 5mb geçmemeli ve pdf/jpg/png/docx formatlarından birinde olmalıdır.
İsmailoğlu Yapı ile ilgili bilgilendirmelerden Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz ?