mobil-bg-BENZİNLİK ARSASI SULTANBEYLİ MİMARSİNAN MAHALLESİNDEKİ EN BÜYÜK CADDE OLAN BASRA CADDESİNDEDİR.

-RUHSATI ALINMIŞTIR, HEMEN İNŞAATA BAŞLANILABİLİR.

- 3.342 METREKARELİK ALAN

-9 (Dokuz) ADALI (7 Adet Akaryakıt, 2 Adet LPG), 2.500 METREKARE TİCARİ BİNA, 2 (iki) ADET MARKET ( 1 Adeti 150 METREKARE, 1 Adeti 30 METREKARE) BULUNMAKTADIR.

-KUZEY MARMARA OTOYOLUNUN PAŞAKÖY GİŞELERİNE 2DK MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

-SULTANBEYLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 1DK MESAFEDEDİR.

-YENİ SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ SADECE 1DK MESAFEDEDİR.

-YAKLAŞIK 400.000 NÜFUSLU SULTANBEYLİ İLÇESİNDEDİR.

FORMU DOLDUR BAŞVUR
image

-ÇEVRESİNDE SUR YAPI FİRMASININ GÖLBAHÇE-İLKBAHAR/İLKBAHAR 2. ETAP- SULTANBEYLİ EMLAK KONUTLARI GİBİ PRESTİJLİ KONUT PROJELERİ BULUNMAKTADIR VE ÇOK SAYIDA YENİ PROJE YAKINDA BAŞLAYACAKTIR.

-ARSA ÇEVRESİNDE ÇOKÇA ÖZEL VE DEVLET OKULU BULUNMAKTADIR.

-BÖLGE GELİŞİME ÇOK AÇIKTIR. ANADOLU YAKASINDA GELECEK VAAD EDEN, İLERKİ 10 YIL İÇERİSİNDE NÜFUS YOĞUNLUĞUNUN VE YAPILAŞMANIN EN ÇOK ARTMASI BEKLENEN LOKASYONDUR.

-BÖLGEDE ÇOK SAYIDA KURUMSAL FİRMANIN GENEL MERKEZLERİ, LOJİSTİK MERKEZLERİ, BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ BULUNMAKTADIR. (TORKU, ETİLER MARMARİS GİBİ)

- AKARYAKIT İSTASYON ARSASI 400.000 NÜFUSLU SULTANBEYLİ İLÇESİ İLE YAKLAŞIK 500.000 NÜFUSLU SANCAKTEPE İLÇELERİNİN KESİŞTİĞİ BİR MERKEZDEDİR. TOPLAM YAKLAŞIK 1 MİLYON NÜFUSA HİTAP EDEN VE OTOYOL GİRİŞ ÇIKIŞLARINA ÇOK YAKIN KONUMDADIR.

- MARKET SATIŞLARINDAN MİNİMUM 100 MİLYON TL KAR, TİCARİ BİNANIN KİRALANMASINDAN MİNİMUM 100 MİLYON TL GELİR ELDE EDİLEBİLİR.

- ÇEVRE, BÖLGENİN GELİŞİMİ, MARKALARIN YATIRIMLARI VE KUZEY MARMARA OTOYOLUNA BAĞLANTI ANA ARTER GİBİ UNSURLAR DİKKATE ALINDIĞINDA 40.000 LİTRE/GÜN SATIŞ POTANSİYELİ OLAN TESİS.

- AKARYAKIT İSTASYON PROJEMİZDE AYRICA 4 KAT VE TOPLAM 2.500M2’DEN OLUŞAN TİCARİ ALANLAR/DÜKKAN VE OFİS KATLARI BULUNMAKTA.

FORMU DOLDUR BAŞVUR
image


İMAR DURUM BELGELERİ
LOKASYON BİLGİSİ

Biz Sizi Arayalım!İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.